Вентильовані фасади

Навісний вентильований фасад

є одним із найпоширеніших видів обшивки будівель облицювальним матеріалом. Завдяки потокам повітря, які вільно переміщаються всередині конструкції, виключається поява конденсату або вологи на стінах споруди. Крім цього, замовник отримає додаткову економію на опаленні, великий термін служби близько 30 років, додаткову шумоізоляцію. Такий матеріал прекрасно витримає будь-які різкі перепади температури. Існує кілька видів вентильованих фасадів (композитні панелі, керамограніт, HPL-панелі, фіброцементні панелі  і т.д.). Ціна на навісні вентильовані фасади не є високою.

Монтаж вентильованого фасаду розпочинається із кріплення підконструкції до стіни будівлі, монтується утеплювач (мінеральна вата), вітро бар’єр і потім композитні касети(керамограніт).

Алюмінієві композитні панелі

Це сучасний матеріал, із застосуванням якого можливе вирішення найскладніших архітектурних завдань.

Алюмінієві композитні панелі складаються з двох зовнішніх листів алюмінію та пластикового або мінерального наповнювача, завдяки чому вигідно відрізняються від інших облицювальних матеріалів та мають унікальні властивості:

Відмінну площинність – завдяки високій жорсткості матеріалу та унікальній технології безперервного ламінування вдається отримати панелі з бездоганно рівною поверхнею. Використовуючи алюмінієві композитні листи потрібної товщини, можна отримати ідеальну площину фасаду.

Можливість виготовлення виробів складної форми, в тому числі радіусної та еліптичної, з гострими та заокругленими кутами.

Висока жорсткість алюмінієвого композиту дозволяє застосовувати при облицюванні будівель касети великого розміру, що відкриває широкі можливості для дизайну, спрощує та скорочує тривалість монтажу.

Керамічний граніт

Ця практично вічна фасадна система є дійсно універсальним рішенням і ідеально підходить для облицювання великих площ, тому широко застосовується в системах навісних вентильованих фасадів.
Керамічний граніт має ряд переваг: надовго зберігає свій зовнішній вигляд і технічні характеристики, відповідає найжорсткішим вимогам, що пред’являються до облицювальних матеріалів фасаду.

HPL панелі

(High Press Laminate – ламінат високого тиску, або компакт-пластик/HPL пластик) – високоміцний матеріал, Декоративні панелі, які виготовляються шляхом одночасного пресування шарів просоченої термореактивними смолами целюлози і спеціально оброблених шарів декоративного паперу під дією високої температури й тиску. Завдяки процесу поліконденсації смол конструкція стає монолітною, без ризику розшарування у процесі експлуатації. Декоративна поверхня компакт-ламінату додатково захищена спеціальним покриттям, яке забезпечує виняткову стійкість панелей до вигоряння.

Фіброцементні панелі

Це екологічно чистий матеріал, який на 90% складається з цементу, а 10% – це армуючі матеріали у вигляді волокон целюлози і скловолокна, які називають «фібра». Саме ці волокна надають фасадних панелей пластичність, стійкість до ударів і будь-якої деформації. Матеріал не схильний до гниття, корозії, надзвичайно стійкий до будь-яких погодних умов.
Ці плити не підтримують горіння, що значно підвищує вогнестійкість споруди. Вони досить вологостійкі, мають відмінну морозостійкість і зносостійкість. Завдяки своїй легкості, панелі з фіброцементу не обтяжують будівлю, так і монтувати їх набагато легше в порівнянні, наприклад, з клінкерною плиткою.

Галерея робіт

Ресторан «Оскар»

Місце будівництва: м. Тернопіль
Композитних панелей коричневого кольору
Алюмінієві вікна та двері системи Талісман ТФ50

Торговий павільйон

Місце будівництва:  Хмельницька обл.. м.Волочиськ
Комбінація композитних панелей коричневого та бежевого кольору.

Торгові павільйони

Місце будівництва: м. Тернопіль
Комбінація композитних панелей жовтого та антрацитового кольору
Алюмінієві вікна та двері системи Талісман ТФ50

Торгово-офісний комплекс

Місце будівництва: м.Тернопіль,вул.Живова | Фасадна система: Зеніт “Лидер” Відкривнні частини: Aluprof “SP60” (Польща) | Заповнення: Склопакети Planiterm4S
Вентильований фасад: Композитні панелі Aluprom
Детальна інформація  за номерами
(067) 208 72 13 та (098) 662 83 65
або пишіть на адресу
info@ttp-bud.com.ua