Світлопрозорі конструкції

Склопрозорий фасад

Склопрозорі алюмінієві фасади – це одна із найсучасніших та оптимальних технології обробки фасадів будівель. Вона здатна додати кожній споруді величний і представницький вигляд, індивідуальність і неповторність у дизайні архітектури.

Склофасад являє собою конструкцію, основним елементом якої є склопакети, закріпленні на каркасі певним способом. У якості матеріалу для каркасу зазвичай використовують алюміній. Він досить легкий та зручний експлуатаційний матеріал, а також стійкий до корозій. Такі фасади зі скла використовуються як стінові огороджуючи конструкції будівлі, оформлення зимових садів, так і засклених прибудов. При виготовленні алюмінієвих фасадів важливо дотримуватися відповідність стандартам, щоб експлуатація була безпечною. За фактом виходить дуже легка і витончена конструкція, яка має естетичний зовнішній вигляд.

Види фасадного засклення

Стійко-ригельні скління

Стійко-ригельні скління

Це класичний тип світлопрозорих конструкцій для фасаду. Складається така система з вертикальних стійок і горизонтальних ригелів. Вони підтримують склопакети, які фіксуються за допомогою притискних планок (штапиков). На такий фасад можуть монтуватися елементи, що відкриваються. Крім того, він відмінно захищає від холоду. Ригельні конструкції – найдорожчі, що і зумовило їх популярність у всьому світі. Незважаючи на доступність за ціною, вони дозволяють створювати дуже цікаві і гарні фасади в сучасному стилі. Оздоблення цього типу найчастіше зустрічається на офісних будівлях.

Напівструктурне скління

Напівструктурне скління

Цей тип скління також називається закритим стійко-ригельним. Головна відмінність від класичного варіанта – використання в конструкції тільки стійок або тільки ригелів. Тобто опори монтуються або по горизонталі, або по вертикалі. Завдяки цьому вдається знизити кількість видимих оку елементів кріплення, і фасад виходить більш красивим. Коштує цей спосіб скління дорожче, ніж класична стійко-ригеля.

Структурне скління

Структурне скління

При структурному склінні алюмінієві елементи кріплення (профілі) на лицьовій стороні повністю відсутні. Всі опорні конструкції перебувають всередині будівлі. Завдяки цьому фасад виглядає безшовних. Простір між модулями заповнюється прозорим герметиком, відповідним за кольором скла. Найчастіше шви не перевишують 3 сантиметри, завдяки чому фасади, засклені таким способом виглядають дуже стильно і сучасно. Структурне скління, в основному, використовується в сучасному будівництві для оформлення фасадів офісних будівель, торгово-розважальних комплексів зі складною архітектурою.

Автоматичні алюмінієві двері

– виключно зручний для відвідувачів спосіб оформлення вхідних груп, що дозволяє легко підтримувати в приміщенні оптимальний мікроклімат. При наближенні відвідувача вони плавно відкриваються, пропускають всередину, а потім повільно закриваються.

Незважаючи на те, що ідея їх функціонування автоматичних дуже проста, для її успішної реалізації потрібно чимало: точна електроніка, оптичні датчики, надійні направляючі, легкі і міцні алюмінієві двері. Дверне полотно може бути повністю прозорим, із спеціальними властивостями скла або із застосуванням триплексів. В залежності від конкретних умов експлуатації, можна застосовувати холодний або теплий алюмінієвий профіль.

Автоматичні двері можуть працювати в різних режимах:

– Повністю автоматичне функціонування;
– Доступний тільки вихід;
– Постійно відкритий отвір;
– Постійно закрите (нічний режим);
– Неповне відкривання (літній режим).

Автоматичні алюмінієві двері

Вікна та двері

Основна перевага вікон та дверей з алюмінію – оптимальні поєднання міцності і легкості. Поєднання цих характеристик дозволяє склити величезні віконні прорізи, при цьому порівняно невелика вага рам дає впевненість в тому, що конструкція витримає вітрові та снігові навантаження, фурнітури не буде перевантажена і не буде потрібно додаткових заходів по зміцненню фасаду.

Ми пропонуємо клієнтам алюмінієві вікна та двері в двох варіантах виконання: перший з «холодного» профілю або другий з «теплого» алюмінієвого профілю. Різниця полягає в тому, що в другому варіанті конструкція профілю ускладнена за рахунок включення проміжного термоизоляционного шару, який знижує високу теплопровідність алюмінієвої рами. За рахунок цього ми отримуємо вироби, здатні утримувати тепло всередині приміщення нітрохи не гірше, ніж вікна пластикові або дерев’яні. Конструктивно можливе виготовлення алюмінієвих вікон зі склопакетами різної товщини, з особливими фізичними властивостями скла.

Вікна та двері з алюмінію
віконний профіль
віконний профіль

Двері з алюмінієвого профілю прийнято розділяти на кілька видів за типами конструкції. Найпоширеніший варіант – розпашні . Вони підвішуються на петлях, а відкриття або закриття відбувається, якщо їх потягнути на себе або штовхнути. Ще один з популярних видів алюмінієвих дверей – розсувний. Стулки відкочуються в різні боки або ж заходять один на одного. Також до вашої уваги може бути представлена ​​двері-гармошка. Не менш поширений і маятниковий варіант – стулки таких дверей можуть розчинятися в будь-яку сторону.

Вікна, як і двері також мають різні види за типом відкривання створок. Найбільш популярним варіантом є поворотно-відкидні . Проте вікна можливо виконати і більш цікавішими за типом відкривання такі як: розсувні , паралельно-розсувні  та відкидні.

Алюмінієві профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір. Різні колірні рішення (білий, коричневий, текстура дерева) допоможуть втілити в життя будь-які дизайнерські рішення та побажання замовника.

кольорова гамма Вікна та двері

Зимові сади та зенітні ліхтарі

Алюміній – ідеальний матеріал для спорудження конструкцій з великою площею скління. Міцний, але легкий профіль довговічний, не створює значних навантажень на несучі елементи і дозволяє створювати відчуття невагомих конструкцій. Крім того, цей матеріал не вимагає спеціального догляду, стійкий до температурних перепадів і атмосферних впливів.

Класичні зенітні ліхтарі представляли собою щось на зразок невеликого купола, злегка піднесеного над рівнем даху. Залежно від форми отвору, вони могли бути круглими або прямокутними. Поступово з’являлося все більше варіантів конструкції, наприклад, у вигляді піраміди або інших складних геометричних форм. За рахунок розташування декількох послідовно розташованих зенітних ліхтарів формувалися стрічкові конструкції, і якщо спочатку зенітні ліхтарі застосовувалися в основному в чисто утилітарних цілях, то сучасні архітектори часто більший упор роблять на естетичний ефект, який дає людині можливість бачити над головою небо, перебуваючи в приміщенні.

Зимові сади та зенітні фанарі
Зимові сади та зенітні фанарі
Зимові сади та зенітні фанарі

Зимові сади з алюмінію можуть проектуватися у вигляді окремо стоїть споруди, їх споруджують вигляді прибудов з різним ступенем примикання до фасаду. Навіть в умовах мегаполісу зимового саду знайдеться місце на даху, на будь-якому поверсі можливо перетворити балкон або лоджію в справжню оранжерею.

Галерея робіт

Відділення Укрпошти

Місце будівництва: м. Тернопіль

ТРЦ Білий лебідь

Місце будівництва:  м.Тернопіль

Адміністративний корпус фабрики меблів Нова

Місце будівництва: м. Тернопіль

Ресторан Братіслава

Місце будівництва: м. Тернопіль

Офісний комплекс

Місце будівництва: м.Тернопіль, вул.Мазепи
Фасадна система: Aluprof “MBSR 50N” (Польща)
Відкривнні частини: Aluprof “SP60” (Польща)
Заповнення: Склопакети TMGrey

Торгово-офісний комплекс

Місце будівництва: м.Тернопіль,вул. Бандери
Фасадна система: Aluprof “MBSR 50N” (Польща)
Відкривнні частини: Aluprof “SP60” (Польща)
Заповнення: Склопакети TMGrey
Вентильований фасад: композитні панелі Alufas

Торгово-офісний комплекс

Місце будівництва: м.Тернопіль, вул.Курбаса
Фасадна система: Aluprof “MBSR 50N” (Польща)
Відкривнні частини: Aluprof “SP60” (Польща)
Заповнення: Склопакети 6/14/4E

Торгово-офісний комплекс

Місце будівництва: м.Тернопіль, вул.Живова
Фасадна система: Зеніт “Лидер” (Україна)
Відкривнні частини: Aluprof “SP60” (Польща)
Заповнення: Склопакети Planiterm4S
Вентильований фасад: Композитні панелі Aluprom

Інші об'єкти

Детальна інформація  за номерами
(067) 208 72 13 та (098) 662 83 65
або пишіть на адресу
info@ttp-bud.com.ua